SENESIO to wyspecjalizowana firma oferująca stanowiska pracy na terenie Europy zachodniej, a przede wszystkim Niemiec. Indywidualnym podejściem, skupieniem i dużym zaangażowaniem oraz specjalistyczną wiedzą chcemy łączyć ludzi w potrzebie ze specjalistami, którzy poszukują pracy. W ten sposób przyczyniamy się do rozwoju i satysfakcji zawodowej pracowników, których zatrudniamy. Zgodnie z naszą koncepcją rekrutacji nasze działania koncentrują się na znalezieniu kandydatów do odpowiedniego miejsca pracy.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Wiedza na temat delegacji i międzynarodowego prawa pracy

Dzięki bogatemu doświadczeniu posiadamy doskonałą wiedzę na temat delegacji oraz międzynarodowego prawa pracy, stąd jesteśmy w stanie zapewnić naszym pracownikom bezpieczeństwo i tak ważny komfort psychiczny. Wybierając naszą firmę decydujecie się na stabilność i możecie liczyć na nasze pełne wsparcie, które jest tak ważne przy pobycie z dala od domu.

Chętnie przedstawimy naszą bogatą ofertę, która daje szeroki zakres możliwości w poszukiwaniu odpowiedniej pracy wykonywanej za granicami naszego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie lub przez bezpośredni kontakt telefoniczny czy mailowy z naszym zespołem. Również na stronie znajdziecie Państwo Formularz zgłoszeniowy który daje możliwość bezpośredniej i szybkiej aplikacji.