Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi dlatego. SENESIO Rekrutuje pracowników dla firm z Polski i z zagranicy.

Rekrutujemy ludzi dla ludzi

Definicja naszej działalności

Rekrutujemy ludzi dla ludzi – tak definiujemy naszą działalność. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbamy o partnerską atmosferę, budujemy długotrwałe relacje.

Dzięki doświadczeniu, stałej współpracy z biurami karier oraz własnej bazie danych, jesteśmy w stanie dotrzeć do najlepszych kandydatów szybko i skutecznie. Nasi specjaliści perfekcyjnie i fachowo sprawdzają ich kwalifikacje. Realizujemy zlecenia zarówno na rekrutacje masowe realizowane w ramach stałej współpracy, jak również na pojedyncze stanowiska wymagające specyficznych, ściśle określonych kwalifikacji. Zaufaj nam!

Potrzeby każdego klienta analizujemy indywidualnie. Dopasowujemy rozwiązania zarówno dla dużych firm, jak i małych przedsiębiorstw.

Znamy doskonale rynek pracy i dysponujemy ogromną bazą pracowników, która codziennie się powiększa.
Wiemy jak cenny jest każdy dzień oczekiwania na zatrudnienie nowej osoby. Szybkość, z którą znajdziesz właściwego Kandydata wpływa bezpośrednio na kondycję całej firmy. Dlatego Twoja oferta będzie gotowa w bardzo szybkim czasie.
Pomagamy w sytuacjach braku odpowiedniego personelu na lokalnym rynku pracy poprzez rekrutacje wolumenowe lub przy poszukiwaniu unikalnych kompetencji. Poprzez naszą sieć kontaktów, położenie geograficzne oraz działania online jesteśmy w stanie połączyć Państwa z bogatą bazą wykwalifikowanych pracowników.