W naszej codziennej pracy staramy się jak najlepiej dopasować ludzi do miejsc, aby pomóc im osiągnąć ich prawdziwy potencjał. W SENESIO kładziemy duży nacisk na przyjazną i sprawną rekrutację. Nasi konsultanci podchodzą do każdego kandydata indywidualnie – starają się dopasować najlepszą ofertę pracy dostosowaną do jego umiejętności i preferencji

Trzy Kroki

do odpowiedniego miejsca pracy

Rekrutujemy ludzi dla ludzi – tak definiujemy naszą działalność. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbamy o partnerską atmosferę, budujemy długotrwałe relacje.

  1. Skontaktuj się z nami.
    Możesz to zrobić poprzez formularz zgłoszeniowy, kontakt telefoniczny lub mailowy. Znajdziesz nas również w Mediach Społecznościowych.

 

  1. Wypełnij kwestionariusz osobowy
    Przekaż nam w rozmowie z naszym zespołem podstawowe informacje o sobie, swoim doświadczeniu. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i preferencjach zawodowych.

 

 

  1. Wybierz dogodną ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.
    Przy niezwłocznym kontakcie z naszej strony Przedstawimy Ci ofertę dopasowaną w pełni do Twoich wymagań oraz oczekiwań klienta. Wybór należy do Ciebie.

 

Całą resztę pozostaw nam.
Od tego momentu wszelkie formalności jak i organizacja leży po naszej stronie. Nasz zespół zajmie się każdym aspektem  związanym z Twoim wyjazdem do pracy. Możesz ze spokojem zacząć przygotowania do podróży.