Zapewnienie opieki Osobie Starszej nie musi oznaczać zmiany środowiska i dotychczasowych przyzwyczajeń. W momencie, którym nie jesteśmy w stanie samodzielnie zająć się swoim Najbliższym, wybór profesjonalnej opieki to często konieczność.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży opiekuńczej

Firma SENESIO wychodzi naprzeciw potrzebom rynku przy czym posiada wieloletnie doświadczenie w branży opiekuńczej, oferując opiekę domową nad osobami starszymi bądź niepełnosprawnymi na terytorium Europy.

Dotychczas rozwiązaniem podobnych problemów był ośrodek pobytu stałego dla osób starszych. Jednak schorzenia przewlekłe czy tymczasowe, podeszły wiek czy problemy z mobilnością nie muszą oznaczać opuszczenia swojego domu.

Wierzymy, że dzięki przyjaznemu otoczeniu, życzliwej społeczności i całodobowej pomocy personelu, życie na emeryturze może być nie tylko dłuższe, ale i lepsze.

Aby współpraca była zadowalająca dla obu stron, a nasi pracownicy mogli świadczyć usługi wysokiej jakości w poczuciu komfortu, firma SENESIO dokłada ogromnych starań aby dać im poczucie bezpieczeństwa.Naszym opiekunkom i opiekunom gwarantujemy wysokie zarobki, profesjonalną i rzetelną opiekę doświadczonych koordynatorów oraz jasne jak i przewidywalne warunki pracy.
Dzięki tym działaniom możemy zagwarantować zaangażowanie, profesjonalizm i stabilność, czyli aspektami jakimi kierujemy się od początku naszej działalności.